נויורק עונה 2 פרק 37

נויורק עונה 2 פרק 37 

הפעם בפרק של נויורק עונה 2 פרק 37  לירון מנסה להסתלבט על שמרית. הוא עושה לה מתיחה מאוד אכזרית אחרי שהם שוכבים. יש דברים שלא עושים אפילו בצחוק ולירון עשה כאילו הוא מציע נישואים לשמרית. היא לא ידעה איך להגיב לזה ולירון צחק עליה אחרי זה. אבל שמרית מאוד נפגע מהעניין הזה והיא אומרת ללירון שהוא הגזים הפעם. אבל לירון כמו לירון מחושב אך ורק על עצמו ולא על אף אחד אחר.

נויורק עונה 2 פרק 37 פרץ וטליה

עוד דברים המתרחשים בפרק נויורק עונה 2 פרק 37  זה שפרץ וטליה ממשיכים להתקרב. הם שוכבים זה עם זה ונראים0 מאוד מאוהבים. אבל טליה עדיין נשואה לג’וש שמחזיק לה את הגרין קארד ביד ואם היא תעזוב אותו הוא יגרש אותה מארצות הברית. בסיום הפרק של נויורק עונה 2 פרק 37  ג’וש מגיע אל חדר המלון שבו נמצאים טליה ופרץ ונכנס בסערה עם מכות לפרץ אשר נדלק לו הפיוז והוא רוצה להרוג את ג’וש וטליה מנסה לעצור אותו מלעשות את זה.

נויורק עונה 2 פרק 37 מה קורה בארץ?

מה שקורה בארץ בפרק של נויורק עונה 2 פרק 37  זה שאלי מתחיל ללמוד מג’קי כיצד להיכנס לעולם הפשע. הוא מאוד מזכיר את ראובן אבא שלו. יש לו את הרצון והלהט להיכנס לעסק והוא גם גאון כמו אבא שלו. אבל הוא הרבה יותר רגוע מאביו ועשה רושם כי הוא יכול להיות היורש הבא של האלחריזים. אלי מגיע עם ג’קי אל הפגישה של ראשי המאפייה של נתניה ומנסה ללמוד על כל אחד ואחד. הדבר הזה גורם לו להבין כי גם מלשמוע ולא לעשות כלום ניתן ללמוד הרבה דברים.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s