מחוברים פלוס

מחוברים פלוס 

בפרק האחרונים של מחוברים פלוס  אנו ראינו את נדב אבוקסיס מגיע אל אחד המקומות שבו הוא התחיל את הקריירה. הוא בה אל רדיו דרום הרדיו של אילו שנתן לו את הבמות הראשונות שלו כידי שיוכל להתחיל להתפתח. מאז נדב אבוקסיס לא שוכח לרדיו כי בזכותו הוא יכל לפתח קריירה שאנשים יכירו אותו ידעו מיהו. לכן בסדרה מחוברים פלוס  אנו רואים כיצד הוא מפרגן לחברים שלו ברדיו והולך עם המצלמה היישר אל מסיבת יום ההולדת. בחדר ביחד איתו נמצאים אליקו, שרית חדד ועוד הרבה אנשים שהתחילו ברדיו הזה שגידל המון אומנים טובים ו8מוצלחים.

מחוברים פלוס 

בהמך הפרק מחוברים פלוס פרק 6 נדב אבוקסיס מנצל את היותו בדרום כידי לעשות ביקור מולדת אצל הבית של ההורים. הוא דרומי במקום ואומר כי הוא תמיד מתרגש להגיע אל הדרום למורות שכבר המון שנים הוא גר בעיר הגדולה תל אביב. בסדרה מחוברים פלוס  אנו רואים כי אבוקסיס הוא לא רק קומיקאי מצחיק אלא הוא גם אדם נפלא אשר יש לו חיים מאוד מעניינים. הוא מתכוון לחשוף כל פרט הכי קטן בחייב ורק בשביל זה שווה לראות את העונה החדשה של מחוברים פלוס.

מחוברים פלוס 

כמו בעונות הקודמות של מחוברים פלוס  אז גם בפרקים הראשונים של מחוברים פלוס  אנו רואים כי הביאו את האנשים הכי מעניינים כל אחד בתחום שלו אשר יחשף בפנינו ויספר את הסודות הכי גדולים ורגישים של החיים שלו. כמו כן החבורה החדשה של מחוברים פלוס  הולכת לגלות כי לחשיפה בטלוויזיה יש מכיר גדול כמו שלמדו אנשי העונה הקודמת שבדיעבד היו כמה דברים שהם לא היו אומרים מול המצלמה. אבל כוכבי מחוברים פלוס לדורתוהים אמרו כי זה הדבר הכי גדול שהם עשות בחיים ושזאת חוויה ששינתה את החיים שלהם וגרמה להם לפתוח את הפצעים הכי עמוקים בנפש שלהם.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s