ג’ובס לצפייה ישירה

ג’ובס לצפייה ישירה 

הסרט ג’ובס לצפייה ישירה מספר לנו על סיפור ההצלחה של סטיב ג’ובס שהקים את חברת אפל מאפס. הוא התחיל את התאגיד הכי גדול בעולם במחסן עם חמישה חברים גאונים. הם התחילו משהו שלא האמינו שיהפוך להיות הדבר הכי גדול בעולם. גיבור הסרט ג’ובס לצפייה ישירה היה זה שהביא את אפל להצלחה שלה אבל הוא לא תמיד הצליחה והוא נכשל פעם אחר פעם. ג’ובס לצפייה ישירה הוא ההוכחה לכך שאם אדם מאמין בכל ליבו במה שהוא עושה ומתאמץ כידי שהדבר הזה יצא לפועל אז אם הוא נלחם מספיק חזק הוא יצליח לעשות את זה.

ג’ובס לצפייה ישירה

הגיבור של ג’ובס לצפייה ישירה הוא זה שהביא את הדי אן אי של ההצלחה אל חברת אפל. כל הרצאה שלו על מכשיר חדש הייתה משהו כלל עולמי שכולם חיכו לו. אפל זאת החברה שהביאה את טכנולוגית הטאץ’ אל העולם. בלי החברה הזאת הפאלפונים לא היו מגיעים לרמה שהם כיום. האייפון היה הסמארט פון הראשון ששינה את פני הטלפונים בעולם. לאחרונה ממציא האייפון הלך לעולמו אחרי שעבר הרבה מאוד בחיים שלו. ג’ובס לצפייה ישירה פרש בשנים האחרונות מן החברה בעקבות מחלת הסרטן שבה לכה ומאז החברה כבר לא אותו הדבר.

ג’ובס לצפייה ישירה

שהחברה סילקה את ג’ובס מלעבוד בשירותיה לפני ממספר שנים היא התחילה לדעוך. אבל מה שבנה ג’ובס לצפייה ישירה הוא דבר איתן ביותר שיחזיק עוד הרבה זמן ואף יהיה החברה הכי חזקה בעולם. כבר כיום היא בדרך לעקוף את מייקרוסופת ובארצות הברית משתמשים רק במכשירים של אפל. כל הסרט הוא על אירועים מיתיים שהתרחשו בחייו של אחד האנשים הכי משפיעים בעולם.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s