רידיק לצפייה ישירה

רידיק לצפייה ישירה

הפעם אני ימליץ לכם על כמה סרטים לצפייה ישירה של גיבורי על הכי טובים שיש. אחד הסרטים האלו הוא רידיק לצפייה ישירה . סרט חדש המספר לנו על גיבור על שהושלך אל הגלות וצריך לבלות בכוכב לכת שאף אחד כבר לא מתקרב אליו. הוא מתחיל ללמוד על הכוכב הזה כל מה שהוא יכול במטרה להכין לו את משטח הקרב הראוי ביותר עבור כל אותם אנשים שזרקו אותו לשם. הוא מארגן פעולה שתשלח את כל האנשים שאחריים הגליה שלו אל כוכב הלכת ושהם יהיו שם אז הוא מתכוון להרוג אותם אחד אחד. בגלל שהם מגיעים אל המגרש הביתי שלו אז אין להם מה לעשות נגדו.

רידיק לצפייה ישירה 

סרט נוסף של גיבורי על כמו הסרט רידיק לצפייה ישירה  הוא קיק אס 2 לצפייה ישירה. הסרט הזה מספר לנו על חבורה של גיבורי על המתאספים סביב גיבור מבוגר המלמד אותם מה זה להיות גיבורי על גדולים. הם מתכוונים למוד ממנו כל מה שהם יכולים במטרה לעזור לו לחסל את הנבל הגדול ביותר שלו הבן של מי שהוא הרג בסרט הראשון. קיק אס זה אומנם סרט קומדיה אבל למעשה זהו סרט פארודיה על כל העניין הזה של גיבורי העל. הוא צוחק על כל הסרטים השונים שיוצאים בשנים האחרונות והוא מבוסס על קומיקס שגם שם צחק על קומיקסים שונים שהיו באותה תקופה. 

רידיק לצפייה ישירה 

הסרט האחרון שאני ימליץ עליו בבלוג שלי הוא וולברין לצפייה ישירה. סרט זה מדבר על גיבור העל הכי אהוב שיש בסרט אקסמן. הוא מספר לנו את מה שקורה אחרי האירועים של הסרט הקודם בסדרה שבו ירו לוולברין בראש והוא מאבד את כל הזיכרון שלו. מי שהולך לנצל את הדבר הזה הוא מנטו שמנסה לקחת את וולברין אחד המוטנטים הכי חזקים שיש אל הצד שלו. כל הסרטים האלו נמצאים באתר MYVOD ואתם מוזמנים להכנס ולצפות בעוד סיקורים.
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s