הבורר עונה 4

הבורר עונה 4

אחת הסדרות המעניינות שעומדות להגיע אל המסכים שלנו ממש בקרוב, היא הסדרה הבורר עונה 4, לאחר כמה שנים טובות שהסדרה הזאת משודרת על המסכים שלנו כ-7 שנים, הספקנו לראות רק 3 עונות של הסדרה, עברו שנתיים שלמות מאז שהסדרה ירדה מהמסכים שלנו בעונה האחרונה שלה, לאור העלויות הרבות של הסדרה הזאת לא מוציאים עונה כל שנה, לוקח המון זמן להוציא עונה נוספת של הסדרה הזאת, ובעקבות ההצלחה של הסדרה הזאת, הם רוצים להוציא את העונות כמה שיותר מהר, ולמשוך את הסדרה כמה שיותר, אין לסדרה הזאת הרבה פרקים, כל פרק הוא בערך כ-40 דקות של הסדרה הבורר עונה 4.

הבורר עונה 4 ומשה איבגי

משה איבגי הוא אחד השחקנים שלוקח חלק בסדרה הבורר עונה 4, הוא שחקן מאוד מוכשר והוא משחק בתפקיד ראשי בסדרה, את הבורר, הוא משחק את ברוך אסולין, הבורר של העולם התחתון, הוא זה שמגיעים אליו כל האנשים שיש להם בעיות והם צריכים בעצם פתרון בעולם התחתון, אין ספק שהוא שחקן מאוד מוכשר שלוקח חלק בהפקות מאוד יוקרתיות בארץ, הוא השתתף בשלל של סרטים וסדרות, כמו: “מנתק המים” שם הוא משחק את גבי, “לצוד פילים” שם הוא משחק את דדי, “העולם מצחיק” שם הוא משחק את פרופסור פסטל, “אחותי היפה”, ועוד. הסדרה האחרונה בה הוא לוקח חלק היא הבורר עונה 4.

הבורר עונה 4 ויהודה לוי

עוד שחקן מוכשר שלוקח חלק בסדרה הבורר עונה 4 פרק 3, הוא השחקן יהודה לוי, הוא משחק בסדרה את נדב פלדמן, הבן של ברוך אסולין האבוד, בעונה האחרונה היה מתח מאוד גדול, שיגאל הנאצי הגיע בעצם ואמר לנדב שהוא האבא שלו האמיתי ולא הבורר, מעניין לראות כיצד יחסי הכוחות ישתנו בעונה הזאת, לאחר הגילוי המסעיר הזה, יהודה לוי הוא שחקן מוכשר שהשתתף בשלל הפקות במהלך הקרירה שלו כמו: “פלאות”, “אמא ואבאז” שם הוא משחק את סמי ישראל, “האלופה” שם הוא משחק את סער, ועוד. הסדרה האחרונה בה הוא לוקח חלק היא הבורר עונה 4. הסדרה נמצאת אצל סדרות ישראליות לצפייה ישירה.
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s