מה שקורה באילת VIP

מה שקורה באילת  VIP

התוכנית האחרונה של הסדרה מה שקורה באילת  VIP נפתחת עם תקציר על גילי מוסניזון, מראים לנו את כל מה שגילי עבר בתוכנית, וגם את התהליך שעבר ואת הריב שעבר עם המנהל המוזיקלי. התוכנית הזאת ממשיכה לספק לנו שערוריות, בתחילת הפרק ביום שבת, הם מתחילים לעשות חזרות למחזה, על הטקסט, עוברים על כל מה שהם צריכים לעשות יחד כולם ביחד, הם ממשיכים לעבוד בלי הפסקה, על המחזה שלהם, הם מנסים לעבוד ולעשות צחוקים כמה שהם יכולים תוך כדי, מכיוון שזה יום שבת, וכוכבי מה שקורה באילת VIP, לא מצליחים לעבוד ביום שבת, הם חושבים שהם לא צריכים לעבוד בשבת.
 

מה שקורה באילת  VIP שני חולה

שני לא מרגישה טוב בתוכנית מה שקורה באילת VIP פרק 9, היא אומרת שהיא לא הפסיקה להקיא, והיה לה כאבים נוראיים כאילו נכנס לה שד, ושבא רופא לבדוק אותה, היא שואלת למה לא צילמו את זה, ואומרים לה שזה לא מעניין. בנתיים מגיע המנהל של צוות הבידור, אשר אומר להם שהם מנהלים משחק כדורגל כנגד קבוצת אורחים, וזה מתקיים פעם השנה, והוא אומר להם שיש להם הרבה על הכתפיים שלהם, הם מפחדים מהשלב הזה של המשחק של הכדורגל, הבנות מעודדות ורק הבנים משחקים כדורגל, יורן רוצה להיות במועדדות, ולא לשחק כדורגל בתוכנית מה שקורה באילת VIP הסדרה נמצאת אצל סדרות ישראליות לצפייה ישירה.
 

מה שקורה באילת VIP  וליהיא מעודדת

ליהיא היא אחראית על המעודדות בתוכנית מה שקורה באילת VIP, היא מספרת שהיא כבר כמה שנים מעודדות, לירון אומר שאף אחד לא יודע לשחק כדורגל, והם מפחדים מאוד מהמשחק ושהם יפסידו, הוא אומר שהוא היחיד שיודע לשחק כדורגל, פישי לא יכול לשחק, וגילי הוא שחקן כדורסל בעצם, המנהל המוזיקלי אומר להם שבנוסף לכדורגל, הם ממשיכים לעשות את החזרות שלהם, הוא אומר להם שהצוות לא הפסיד לאורחים כבר כמה שנים, ושיש הרבה עיניים שמסתכלות עליהם, והוא לא רוצה שמשתתפי מה שקורה באילת VIP, יאכזבו את הקלאב.
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s