חסמב”ה דור 3

חסמב”ה דור 3

אין ספק שהסדרה חסמב”ה דור 3, היא סדרה מאוד מסקרנת ומאוד יפה בהפקה של “הוט”, הסדרה הזאת מביאה לנו את אחד השחקנים יאיר רובין, אשר לוקח חלק בסדרה ומשחק את אהוד השמן, הוא שיחק בעבר בלא מעט סרטים וסדרות במהלך הקרירה שלו, כמו: “בקרוב יקרה לך משהו טוב” שם הוא משחק שיפוצניק, “בקצב בקצב” שם הוא משחק את קפיטן, “קשר דם”, “אושר ללא גבול”, “שמיכה חשמלית ושמה משה” שם הוא משחק את אבא של נוני, “אנשים במיל” שם הוא משחק את סרן מיכה לביא, “עתליה”, “מכת שמש”, “צלילה חוזרת” ועוד. הסדרה האחרונה בה לוקח חלק השחקן המוכשר הזה היא חסמב”ה דור 3.
 

חסמב”ה דור 3 וציפי שביט

גם השחקנית האהובה ציפי שביט לוקחת חלק בסדרה חסמב”ה דור 3 פרק 1, היא משחקת בסדרה את דמותה של שלומית החובשת, היא ללא ספק שחקנית מאוד מוכשרת שמשתתפת במהלך הקרירה שלה בלא מעט סרטים וסדרות, היא השתתפה בסרטים וסדרות כמו: “100 בתנ”ך” שם היא משחקת את שולמית, “הכל נשבר במשפחה” שם היא משחקת את עצמה, “ציפי בלי הפסקה”, “מסיבת גן”, “אחד באפריל”, “פרפר נחמד” שם היא משחקת את עצמה, “מתנה משמיים” שם היא משחקת את בת העשיר, “הבלש האמיץ שוורץ” שם היא משחקת את חסיה שוורץ, הייתה מנחה בתוכנית “לרדת בגדול” ומשתתפת לאחרונה בסדרה חסמב”ה דור 3.
 

חסמב”ה דור 3 ויהודה לוי

יהודה לוי הוא ללא ספק בין השחקנים המבוקשים והמוכשרים, הוא משחק בסדרה חסמב”ה דור 3 צפייה ישירה, את פרדי זורקין, הוא שחקן מאוד מוכשר שהשתתף בסרטים וסדרות כמו: “אמא ואבאז” שם הוא משחק את סמי ישראל, “הבורר” שם הוא משחק את נדב פלדמן כבר מספר עונות, “פלאות”, “האלופה 3” שם הוא משחק את סער פדידיה, “האבודה”, “בסימן ונוס” שם הוא משחק את יואב “ג’וב” נוימן, “שושלת שורץ” שם הוא משחק את אבישי, “אהבה מעבר לפינה” שם הוא משחק את ליאור, ועוד. הסדרה האחרונה בה השתתף היא חסמב”ה דור 3.
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s