עבודה ערבית עונה 4

עבודה ערבית עונה 4

הסדרה עבודה ערבית עונה 4, היא ללא ספק אחת הסדרות המצחיקות שהגיעו אל המסכים שלנו בתקופה האחרונה, הסדרה הזאת היא אחת מסדרות הדגל המזוהות מאוד עם הזכיינית “קשת”. היא מביאה לנו מספר שחקנים מאוד מוכשרים שלוקחים בסדרה הזאת חלק. אחת הבעיות המאוד קשות בישראל היא המחלוקת עם הערבים על מדינת ישראל, הסדרה הזאת מביאה לנו את נושא המחלוקת מהצד השני, של הערבים, אבל היא דואגת להביא לנו אותה בהומור מאוד גדול. אין ספק שזאת אחת מהסדרות היותר מצחיקות שהיו כאן בתקופה האחרונה, ותמיד נחמד שאפשר קצת לצחוק גם על המצב בין הערבים לישראלים בסדרה עבודה ערבית עונה 4.
 

עבודה ערבית עונה 4 ואסתי קוסוביצקי

אסתי היא אחת השחקניות שלוקחת חלק בסדרה עבודה ערבית עונה 4 פרק 2, היא משחקת בסדרה הזאת את אמא של מאיר. היא שחקנית מאוד מוכשרת שהשתתפה במהלך הקרירה שלה בלא מעט סרטים וסדרות, כמו: “רמזור” שם היא משחקת את אמא של טלי, “הסעודה האחרונה של נ’ בראון”, “לחיי האהבה” שם היא משחקת את שלומית קדמי, “כנפיים” שם היא משחקת את נורית צור, “המכון” שם היא משחקת את אחת הבחורות, “עברית בסימן טוב”, ועוד. היא לוקחת לאחרונה חלק בסדרה עבודה ערבית עונה 4, והיא גם מדובבת מוכשרת שדובבה סרטים וסדרות כמו: “סיפורי כתם שמש” שם היא מדובבת את ורדה, “מדגסקר” שם היא מדובבת את נאנא, ועוד.
 

עבודה ערבית עונה 4 ואוהד קנולר

אוהד קנולר הוא אחד השחקנים שלוקחח חלק בסדרה עבודה ערבית עונה 4, הוא משחק בסדרה אב טרי ביום העצמאות באחד הפרקים, הוא משחק בתפקיד אורח בסדרה. הוא שחקן מוכשר שלוקח חלק בסרטים ועוד סדרות ישראליות לצפייה ישירה כמו: “מעשייה אורבנית” שם הוא משחק גבר שרוצח את אישתו, “הסיפור של יוסי” שם הוא משחק את יוסי, “סרוגים” שם הוא משחק לאורך כל העונות את נתי, “עד החתונה” שם הוא משחק את רן, “חאלקה” שם הוא משחק את יוני, “בופור”, “ברונו מאוהב” ועוד. בסדרה עבודה ערבית עונה 4 הוא לוקח חלק בשנת 2008.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s