הממלכה הסודית לצפייה ישירה

הממלכה הסודית לצפייה ישירה

הסרט הממלכה הסודית לצפייה ישירה, מגיע בימים הקרובים אל בתי הקולנוע בארץ, הסרט הזה כבר יצא לאקרנים בחו”ל. הוא הולך לספר את סיפורה של נסיכה המנסה להשתלט על כוחות האופל וכוחות האור, היוצאים מהמחבוא שלהם ומנסים להשתלט על ממלכה שלמה, הממלכה שהייתה עד היום שמחה וזוהרת, הופכת להיות שחורה, והנסיכה בסך הכל רוצה להחזיר את המצב לקדמותו, אך מצפה לה מלחמה לא פשוטה, היא עלולה להפסיד במלחמה הזאת, והיא רוצה לנצח את כוחות האופל שהשתלטו על הממלכה שלה, ולהחזיר את הממלכה הזאת לקדמותה. הסרט הממלכה הסודית לצפייה ישירה הולך להצטרף לחלק מסרטי הקיץ לילדים, שיוצאים בתקופה האחרונה.
 

הממלכה הסודית לצפייה ישירה ועידו רוזנברג

עידו הוא אחד המדובבים שלוקח חלק בסרט הממלכה הסודית לצפייה ישירה, הוא מדובב בסרט את דמותו של דאגדה, והוא מדובב לא מעט סרטים וסדרות נוספים כמו: “רובוט ומפלצת” שם הוא מדובב את מפלצת, “מגלים עם דורה” שם הוא מדובב את מר מפה לאורך כל העונות, “ארץ אוז” שם הוא מדובב את פינלי ואת פרנק, “מגה מוח” שם הוא מדובב את משרתיו,” אלפא ואומגה” שם הוא מדובב את שייקי, “בקוגן” שם הוא מדובב את הידרו, “רוץ, דייגו, רוץ” שם הוא מדובב את מר מפה, “בולט” שם הוא עושה קולות רקע, “קונג פו פנדה” שם הוא מדובב את זנג, “נורת בסרט” שם הוא מדובב את אדם, והסרט האחרון בו הוא לוקח חלק הוא הסרט הממלכה הסודית לצפייה ישירה.
 

הממלכה הסודית לצפייה ישירה וקוליי פארל

קוליי הוא אחד המדובבים שלוקח חלק בסרט הממלכה הסודית לצפייה ישירה, הוא בן 37, והוא שחקן מוכשר שהשתתף בכ- 29 סרטים לצפייה ישירה במהלך הקרירה שלו. הוא השתתף בסרטים כמו: “האישה מאחורי הנקמה”, “לשמור על מר בנקס”, “זכרון גורלי”, “שבעה פסיכופטים”, “ליל האימה” ,”איך להיפטר מהבוס”,”הדרך חזרה”, “לונדון בולווארד”, “אונדין”, הפצוע”, “גאווה ותהילה”, “חלומה של קסנדרה”, “מיאמי וייס”, “העולם החדש” ועוד. הסרט האחרון בו הוא לוקח הלק הוא הממלכה הסודית לצפייה ישירה.    
 
 
 
רוצים להשתתף במגוון סדרות ישראליות מצליחות ולהפוך לכוכבים? לחצו כאן!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s