טורבו לצפייה ישירה ופול ג’יאמטי

טורבו לצפייה ישירה

הסרט טורבו לצפייה ישירה, עומד להגיע ממש בקרוב אל בתי הקולנוע ולכבוש אותו בסערה מאוד גדולה, אחת המדובבות שלוקחת חלק בסרט טורבו לצפייה ישירה, היא מישל רודריגז, היא מדובבת מוכשרת שלוקחת חלק בלא מעט סרטים במהלך הקרירה, היא שיחקה בסרטים כמו: “מהיר ועצבני 6”, “מצ’טה 2”, “האויב שבפנים : הגמול”, “פלישה עולמית : קרב לוס אנג’לס”, “מהיר ועצבני 5”, “מצ’טה”, “מהיר ועצבני 4”, “אוואטר”, “הזן”, “שליטה”, “ימ”מ יחידת פריצה”, “בלו קראש”, “אגרוף של אישה” ועוד. הסרט האחרון בו לוקחת השחקנית המוכשרת הזה חלק הוא הסרט טורבו לצפייה ישירה, המצטרף אל סדרת הסרטים בה היא משתתפת בשנת 2013.
 

טורבו לצפייה ישירה ופול ג’יאמטי

פול הוא גם אחד המדובבים שלוקח חלק בסרט טורבו לצפייה ישירה, הוא מדובב מוכשר במיוחד, והוא בן 46, הוא השתתף במהלך הקרירה שלו בלא מעט סרטים, הוא השתתף בסרטים כמו: “רומיאו ויוליה”, “רוק לנצח”, “קוסמופוליס”, “ג’ון מת בסוף”, “ווין ווין”, “בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק”, “גדולים מכדי להיכשל”, “משחקי שלטון”, “המבצר האחרון” ,”הסיפור של בארני”, “התחנה האחרונה”, “משחק כפול”, “פרד קלאוס”, “לירות כדי להרוג”, “טרמבו” ,”נערה במים”, “גיבור על נמלים”, “רובוטס”, “אמן האשליות” ,”הנץ מת”, “סינדרלה מן”, “דרכים צדדיות”, “צ’ק פתוח”, “משחקי אמון”, “שקרן בריבוע” ועוד. הסרט האחרון בו השחקן לוקח חלק הוא הסרט טורבו לצפייה ישירה.
 

טורבו לצפייה ישירה וריאן ריינולדס

ריאן הוא גם אחד השחקנים שלוקח חלק בסרט טורבו לצפייה ישירה, השחקן בן 36 והוא השתתף במהלך הקרירה שלו בלא מעט סרטים לצפייה ישירה מאוד מצליחים כמו: “הקרודים” שם הוא מתפקד גם כמדובב, “שוטרים מעולם אחר”, “טעון הגנה”, “חיים בהחלפה”, “גרין לנטרן” ,”דדפול”, “קבור”, “קיץ מסחרר”, “ההצעה”, “לחזור בקיץ”, “בטוח, אולי”, “סקס והמסעדה הגדולה”, “לחסל את האש”, “חיים מסתובבים”, “רק ידידים”, “התשעיות”, “בית ספר לחיים”, “הרולד וקומר משתוללים באמריקה”, “בלייד : טריניטי”, “חסין התקלות”, “יחצ”ן המסיבות”, “דיק”,  “להתחתן או לא?” ועוד. הסרט האחרון בו לוקח השחקן חלק הוא טורבו לצפייה ישירה.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s