בית ספר למפלצות

בית ספר למפלצות

הסרט בית ספר למפלצות הוא סרט חדש סרט אנימציה, בדיוק כמו שילדים אוהבים. הסרט הזה עומד לעלות ממש בקרוב, עם אחד המדובבים של הסרט גילן שחף, הוא השתתף בתוכנית ראליטי בעבר “דה וויס” הוא עף כבר בשלב הדו קרב. אך יש לו קרירת דיבוב מאוד גדולה, הוא ותשתתף בסרטים וסדרות כמו: “דובוני אכפת לי”, “הנסיכה סופיה הראשונה” שם הוא מדובב את קלובר, “קיק” שם הוא מדובב את גונתר “פיניאס ופרב”, “המגניבים”, “באזי באז”,”גרוב היי”, “לאקי פרד”, “קסם של הורים”, “ג’וני טסט”, “וודליז”, “המופע של מוח וסרח” שם הוא מדובב את סרח, “מראה מראה” ועוד. הסרס האחרון שהוא מדובב הוא הסרט בית ספר למפלצות.
 

בית ספר למפלצות וגדי לוי

גדי לוי הוא מדובב מוכשר, בן 43 , הוא שיחק בסדרה “רביעיית רן” את אלי הצעיר, “הבורגנים” שם הוא משחק קונה במכולת, “הפוך”  שם הוא משחק שוטר, ועוד. הוא במאי דיבוב מוכשר שהיה במאי בסרטים וסדרות כמו: “דובי דב ופיץ”, “קיק”, “נדב ידי זהב”, “סמי הכבאי”, “הדבורה מאיה”, “קסם של הורים”, “בננות בפיג’מות”, “בולו”, “מייק האביר”, “אולי מטיילת”, “קרן אור”, “הדרדסים”, “רכבת הדינוזאורים”, “סמי הכבאי”, “הכוורת”, “קוף אחרי בן אדם” ועוד. הסרט האחרון בו הוא לוקח חלק בתור מדובב הוא הסרט בית ספר למפלצות לצפייה ישירה, הוא דובב גם את הסרט “מפלצת של מלון”.
 

בית ספר למפלצות ועמוס שוב

עמוס שוב הוא מדובב ושחקן מאוד מוכשר, הוא מדובב אצל סרטים לצפייה ישירה בית ספר למפלצות. הוא שיחק בסדרות כמו: “אחת אפס אפס”, “נשות הטייסים”, “אולי הפעם” שם הוא שיחק את יובל, “האמת העירומה”, “מדוזות”, “הפיג’מות 4”, “מעורב ירושלמי” ועוד. הוא דובב סדרות וסרטים כמו: “טד החוקר המבולבל” שם הוא מדובב את מקס מורדן, “כוח ג’י”, “מפלצות נגד חייזרים” שם הוא מדובב את דרק, “עידן הקרח 2”, “ארץ הפיות”, “דיג’ימון” שם הוא מדובב את קן, “סימבה מלך הג’ונגל” שם הוא מדובב את אקסל, ועוד. הסרט האחרון שאותו הוא דיבב הוא בית ספר למפלצות.
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s