פסיפיק רים

פסיפיק רים

הסרט פסיפיק רים, הוא סרט חדש, הוא מקטגוריית מדע בדיוני, והרפתקאות. סרט מאוד מעניין שמביא לנו סיפור לא פשוט של השתלטות הרובוטים על העולם כולו. אין ספק שסרטי רובוטים זוכים להצלחה מאוד גדולה בעולם כולו, לא ברור למה אולי בגלל הגראפיקה המעולה, או בגלל ההנפשה האדירה, הסרטים האלה מביאים המון אנשים אל בתי הקולנוע, אחד מבין סרטי הרובוטים המצליחים בעולם הוא ללא ספק הסרט “רובוטריקים” שזכה כבר לכמה חלקים שיצאו אל בתי הקולנוע. צוות השחקנים בסרט כזה הוא מאוד גדול, כי זה סרט שלא פשוט לצלם וצריך המון שחקנים שישתתפו בו, הסרט פסיפיק רים ללא ספק הולך לכבוש את הקיץ הקרוב.
 

פסיפיק רים ודיויד ריצ’מונד

דיויד הוא אחד השחקנים של הסרט פסיפיק רים לצפייה ישירה, הוא ללא ספק שחקן מוכשר שהחל את דרכו בשנת 2004 כאשר שיחק בסרט “רוח הים” זה היה הסרט הראשון בכיכובו, אך הוא השתתף גם בסרטים כמו: “וידוייה של נערת המסיבות” סרט קומי מאוד מצליח, “ארבעת המופלאים” סרט גיבורי העל מבין המצליחים, “יש לה ביצים” סרט קומדיה שזכה להצלחה רבה, “מעבר ליערות שרווד”, “2012” סרט דרמה המספר את סיפורו של סוף העולם וזוכה להצלחה רבה בבתי הקולנוע, “כוכב הקופים”, “נבואת יום הדין”, “כדור הארץ : שעות אחרונות”, ועוד. אין ספק שהוא השתתף בהמון סרטים על סוף העולם, הסרט האחרון בו הוא מככב הוא פסיפיק רים.
 

פסיפיק רים ובראד ויליאם הנק

בראד הוא רק בן 42, אך הספיק להשתתף במספר סרטים לצפייה ישירה מאוד מצליחים, הוא לוקח חלק גם בהפקה הגדולה של פסיפיק רים. הוא השתתף לראשונה בסרט בשנת 1996 כאשר שיחק בסרט “ספיים ג’אם”. הוא שיחק בסרטים וסדרות מאוד מצליחות כמו: “מלכודת לנשיא”, “עקיצה ב-60 שניות”, “זודיאק”, “המרווח שבפנים”, “סטארטרק”, “שרי בייבי”, “הבעיה עם בילס”, “להשתנות”, “קרקע קפואה” עוד סרט חדש שעומד לצאת בשנה הקרובה, “חזרה לשורשים” סדרה מה השתתף לאורך כל העונה. הסרט האחרון בו הוא מככב הוא פסיפיק רים.
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s