הפרש הבודד

הפרש הבודד

ג’וני דפ חוזר אליינו בסרט חדש העונה לשם הפרש הבודד, הסרט הזה עומד לצאת ממש בעוד שבועיים אל בתי הקולנוע עם תאריך של תחילת הקיץ. זה ללא ספק הולך להיות בין סרטי ההרפתקאות והפעולה המצליחים של הקיץ הקרוב, ולהביא לנו אל המסכים בחזרה את אחד מהשחקנים המוכרים ואהובים עלינו בסרט מיוחד. הפרש הבודד הוא סרט מבית היוצר של “דיסני” שעומד לכבוש את מסכי הקולנוע בעולם כולו. אין ספק שמעניין לראות את העלילה של הסרט הזה באה ליידי ביטוי בבתי הקולנוע, ולראות את השחקנים של הסרט הפרש הבודד מככבים בענק על המסך הגדול, הסרט הזה הוא מבית היוצר של “שודדי הקאריביים”.

הפרש הבודד וטום וילקינסון

טום הוא אחד השחקנים ששיחק אצל סרטים לצפייה ישירה רבים כמו הפרש הבודד, הוא שחקן מאוד מוכשר, הוא בן 64,והספיק להשתתף במהלך הקרירה שלו בכ- 39 סרטים מאוד מצליחים. הוא השתתף בסרטים כמו: “משימה בלתי אפשרית 4: קוד הצללים”, “מלון מריגולד האקזוטי”, “הצרעה הירוקה”, “סופר הצללים”, “הקונספירטור”, “החוב”, “משחק כפול”, “ספירה חוזרת”, “מבצע ואלקירי”, “נשיקה אחרונה”, “ליל המכנסיים הלבנים”, “אשה טובה”, “השדים של אמילי”, “שקרים נפרדים”, “האביר השחור”, “לרכב על השטן”, “שעת שיא” ועוד. הוא ללא ספק בין השחקנים המצליחים בעולם הקולנוע, והוא מאוד מתאים לתפקד בסרט בסדר גודל כמו של הסרט הפרש הבודד, הוא הולך להיות בין התפקידים הראשיים בסרט.

הפרש הבודד ווויליאם פיצ’נר

וויליאם הוא אחד השחקנים בסרט הפרש הבודד לצפייה ישירה, הוא שחקן מאוד מוכשר שהחל את הקרירה שלו בשנת 1992 עם הסרט “מלקולם אקס”. הוא השתתף בסרטים כמו: “תנין לבן”, “ימים משונים”, “פקודת חיסול”, “ארמגדון”, “גו”, “תשוקה”, “הסערה המושלמת”, “פרל הארבור”, “שיווי משקל”, “התרסקות”, “מר וגברת סמית'”, “מחליקים אותה”, “עד השלג האחרון”, “אולטרה ויולט”, “איילי ההון”, “תשע נשמות”, “האביר האפל”, “דייט לילי”, “מרדף עצבני”, “אליסיום”, “פנטום”, “טועה”, ועוד. הוא ללא ספק שחקן מוכשר שלוקח חלק  בסרט הפרש הבודד, הוא השתתף גם בסדרות כמו: “נמלטים” אחת הסדרות המצליחות, “פלישה”, ועוד.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s