המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה

התוכנית המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה ממשיכה להתפתח, בפרק האחרון היו מתמודדי המירוץ בעיר האחרונה שלהם בספרד, בסביליה, הם עומדים לבצע שם את המשימות האחרונות שלהם רגע לפני שהם צריכים לעבור לארץ אחרת. אין ספק שהחלק בספרד היה בין החלקים החזקים של המירוץ, ומעניין איזה זוג לא ימשיך אל היעד הבא, מכיוון שקו הסיום השני בספרד יגיע ממש בפרק הקרוב. אין ספק שהתוכנית המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה היא אחת התוכניות היפות שהיו כאן לאחרונה והביאו לנו המון כיף אל המסך. התוכנית הזאת רק הולכת ומתקדמת והיא ממשיכה לצבור תאוצה עוד ועוד.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה ושינה

באחד הפרקים האחרונים של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה המשודר אצל ערוץ 2 שידור חי בסביליה, היה על הזוגות להגיע אל יעד מסוים במרכז העיר סביליה, שם חיכו לזוגות מיטות, מיטה לכל זוג, ועל המיטות כובע שינה, על הזוגות היה לשבת על המיטה ולדאוג שאנשים יסחבו אותם אל תיבת המשימות הבאה, אין ספק שזה היה לא פשוט עבור חלק מהזוגות, במיוחד עבור זוגות שהיו בן ובת מכיוון שזה מאוד כבד וצריך כמה אנשים שיסחבו אותם, חלק מהזוגות הצליחו בכל זאת להשיג אנשים שיסחבו אותם עד לתיבה, וחלק מהזוגות של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, התקשו מאוד במשימה.
 

המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה ודבי ודנה

דבי ודנה שהן זוג נורא חזק בתוכנית המירוץ למיליון עונה 3 צפייה ישירה, התקשו מאוד במשימה הזאת, הם לא הצליחו למצוא אנשים שיסחבו אותם והם כבר יתייאשו, הם הוציאו את כל הקול שלהם כדי שמישהו יתייחס אליהן, הן רגילות שיש סביבן תמיד תשומת לב, ופתאום שהבינו את הקושי הטמון במשימה הזאת, הן נשברו. הן היו במקום הראשון עד לפני המשימה הזאת, והם איבדו קצת את היתרון שהיה להם על הזוגות השניים במשימה הזאת של המירוץ למיליון עונה 3 לצפייה ישירה, אך לבסוף הצליחו להשיג מי שירים אותן.
 
 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s