קיק אס 2 לצפייה ישירה

 

קיק אס 2 לצפייה ישירה

הסרט קיק אס 2 לצפייה ישירה הוא סרט ההמשך של הסרט “קיק אס” שעומד לעלות בקיץ הקרוב, הוא ללא ספק אחד הסרטים המעניינים והמסקרנים של הקיץ הקרוב. לאור העובדה שבקיץ יוצאים המון סרטים מאוד מצליחים, “קיק אס” שזוכה להצלחה כבר בסרט הראשון, מקווה לשחזר את ההצלחה הגדולה שלו גם בסרט השני. הסרט הזה הוא סרט מתח, דרמה, פשע ומשלב בתוכו גם קומדיה. הסרט הולך להמשיך את סיפורו של הגיבור על קיק אס. אין ספק שהציפייה לסרט השני היא גדולה מאוד מהקהל הנוהג ללכת לבתי הקולנוע רבות. הסרט קיק אס 2 לצפייה ישירה שיעלה בקיץ הולך להיות סרט מעולה לפי הטריילר.
 

קיק אס 2 לצפייה ישירה ואהרון ג’ונסון

אהרון ג’ונסון הוא רק בן 22, והוא לוקח חלק בסרט קיק אס 2, הוא שחקן מאוד מוכשר, והספיק להשתתף כבר בכ- 8 סרטים במהלך הקריירה שלו. הסרט הראשון בו משתתף השחקן הוא הסרט “צוות שנחאי” שיוצא לראשונה בשנת 2003. 3 שנים לאחר מכן משתתף השחקן בסרט “אמן האשליות” ולוקח מייד אחריו פסק זמן של 4 שנים מבתי הקולנוע וחוזר בגדול עם הסרט “צ’אט רום”, לאחר מכן השתתף בסרט “קיק אס” שבהמשך שלו הוא משתתף כיום, והשתתף בסרט בלתי חוקים שהיה סרט מאוד מצליח בבתי הקולנוע. הסרט האחרון בו הוא משחק זה הסרט קיק אס 2 לצפייה ישירה.
 

קיק אס 2 לצפייה ישירה וקלואי מורץ

למרות גילה הצעיר של קלואי, בת ה-16, היא הספיקה להשתתף במהלך הקרירה שלה בכ- 19 סרטים לצפייה ישירה. היא משתתפת גם בסרט קיק אס 2 לצפייה ישירה. הסרט הראשון בו השתתפה היה הסרט “אימה באמטיוויל” שיצא בשנת 2005, היא השתתפה בסרטים מאוד מצליחים כמו: “ביג מאמא 2″ סרט קומדיה מצליח”, “בית הפוקר”, “העין”, “בולט” שם היא מתפקדת כמדובבת, “500 ימים עם סאמר”, “אדמה קדושה”, “קארי”, “שדות ההרג של טקסס”, “הוגו”, “יומנו של חנון” ועוד. ההסרט האחרון בו היא משחקת הוא הסרט קיק אס 2 לצפייה ישירה.
 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s