אלכס חולה אהבה

אלכס חולה אהבה

אחד מהסרטים הישראלים המוכרים והאהובים הוא הסרט אלכס חולה אהבה, הסרט הזה זכה להצלחה רבה וזוכה לה עד היום. הוא אחד הסרטים האהובים ביותר המגולל את סיפורו של אלכס, צעיר העומד להגיע אל גיל המצוות, אל הצעיר מצטרפים חבריו לכיתה שאוהבים לעשות שטויות וכמובן יש להם שטויות של נערים בגיל ההתבגרות. הצעיר מתאהב בילדה יפה מהשכבה שלו העונה לשם מימי, הכל משתבש כאשר הדודה שלו מגיעה מארה”ב והוא מתאהב בה. דודתו מגיעה על מנת להיות בבר מצווה שלו ולחפש את אהובה שנעלם באחת המלחמות שהייתה בעבר בארץ. הסרט אלכס חולה אהבה הוא סרט קולנועי מאוד מצליח של היוצר אלי תבור.
 

אלכס חולה אהבה ויוסף שילוח

יוסף שילוח הוא אחד השחקנים המוכשרים בקולנוע ובתיאטרון הישראלי. הוא משחק בסרט אלכס חולה אהבה את דמותו של פארוק, דמות לא ברורה כל כך, דייר הגר בביתו של אלכס וכל הזמן מכין לעצמו משחות משונות, הוא אחד השחקנים המצחיקים והמשפטים שלו מהסרט הזה מהדהדים עד היום בפה של המון אנשים. הוא נפטר בשנת 2011. הוא שיחק בסרטים נוספים חוץ מהסרט אלכס חולה אהבה ביניהם : “השוטר אזולאי”, “ספיחס” שם הוא משחק מפקד, “סבבה”, “כץ וקרסו”, “חגיגה בסנוקר”, “משפחת צנעני”, “ימים של אהבה” סרט של אבי נשר שיצא לפני מספר שנים, “כיכר החלומות” ועוד.
 

אלכס חולה אהבה ושרון הכהן-בר

שרון משחקת בסרט אלכס חולה אהבה והוא הסרט שגורם לפריצה של השחקנית המוכשרת הזאת. היא משחקת בסרט את דמותה של לולה, הדודה מארה”ב המגיעה על מנת למצוא את אהובה שנעלם לפני מספר שנים במלחמה. היא שחקנית מאוד מוכשרת שהספיקה לשחק בסדרה “עניין של זמן” שזכתה באותה תקופה להצלחה, ובסרט “זיכרון דברים”. היא מוכרת לכולם בעיקר מדמותה בסרט אלכס חולה אהבה, אך מהשנים האחרונות היא מוכרת בזכות השתתפותה בסדרה “לחיי האהבה” שם היא משחקת את ורדה, הפקידה של מנכ”ל ייקב מוכשר וידוע שאיתו היא מנהלת רומן.
 
 
 
אלכס חולה אהבה
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s